Ertuğrul Sağlam

Ertuğrul Sağlam Çifte Sevinç Yaşıyor

TFF 1. Lig’de mücadele etmeye hazırlanan Yılport Samsunspor Kulübü Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam memleketi Akçakoca’ya gitti. Hem memleketinin temsilci ekibi Akçakocaspor’un BAL Ligi’ne yükselmiş hem de Samsunspor’un şampiyon olmasının da gurur verdiğini belirtti.

TFF 2. Lig Beyaz Grup’un şampiyonu Yılport Samsunspor Kulübü bir üst lige yükselişin ardından izne ayrıldı. Tatil sürecinde kırmızı beyazlı takımın tecrübeli Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam da memleketi Akçakoca’ya gitti.

Hem hocalığını yapmış olduğu Yılport Samsunspor’un 1. Lig’e yükselmesi hem de memleketi Akçakocaspor’un BAL Ligi’ne yükselmesinin de gurur verdiğini ifade etti.

Koronavirüs salgını nedeniyle Türkiye Futbol Federasyonu 2. Lig, 3. Lig ve Bölgesel Amatör Lig mücadelelerinin tesciline karar verdi. 2. Lig’de üst lige yükselen Samsun ekibi olurken, BAL Ligi’nde yükseliş yaşayan ise Ertuğrul Sağlam’ın memleketinin takımı oldu.

Değişim Çok Büyük

İzne ayrılan kırmızı beyazlı ekibin hocası ise çifte sevinç yaşadı. Belediye Başkanı Okan Yılmaz ile bir araya gelen teknik adam, Akçakoca Belediyesi tarafından deniz turizmine canlılık için açılan Pusula Katamaran adlı tekne ile denize açıldı.

Belediye’deki gelişmelerin tamamını takip ettiğini ve sık sık geldiği için de gelişime çok şaşırdığının altını çizdi. Bu kadar kısa bir zamanda şehrin görsel anlamda ve diğer yönleriyle değiştiğini de ekledi.

Güncel Yazılar

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.