Ertuğrul Sağlam

Ertuğrul Sağlam Maç Öncesi Basın Toplantısı Düzenledi

TFF 1. Lig’de mücadele eden Yılport Samsunspor Kulübü Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam Ümraniyespor maçı öncesinde açıklama yaptı.

Nuri Asan Tesisleri’nde düzenlemiş olduğu basın toplantısında açıklama yapan Yılport Samsunspor Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam, önemli açıklamalara imza attı.

Bu hafta kendi sahalarında salgın nedeniyle seyircinin olmayacağı oyunda Ümraniyespor ekibi ile kozlarını paylaşacaklarını belirten Sağlam, ilk hafta şampiyonluk adaylarından olan Altay ekibi ile kozlarını paylaştıklarını hatırlattı. Çok sayıda eksik ve dezavantaja rağmen gol yemeden puanla başlamanın ise kendilerini mutlu ettiğini söyledi.

Maçın başlangıç maçından bitiş düdüğüne kadar oyuncularının iyi mücadele ettiklerini ekleyen Sağlam, fiziksel olarak ayakta kaldıklarını ve mücadeleyi hiç bırakmadıklarını vurguladı.

Ofansif Anlamda Daha Üretken Olabiliriz

Bazı konularda ise eksiklerinin olduğunu belirten teknik adam, özellikle de ofansif anlamda daha üretken olabileceklerini belirtti.

Yeni arkadaşların katılımıyla da b eksiği her hafta azaltarak daha üretken, ofansif anlamda keyif veren bir takım haline geleceklerinin de altını çizdi.

Ümraniyespor maçının Samsunspor adına önemli olduğuna dikkat çeken teknik adam, bu haftanın önemine de değindi Ligde ilk puanlarını aldıklarını ve Ümraniyespor maçında da ilk galibiyeti almak istediklerini söyledi. Ve her şeyin de bilincinde olduklarını vurguladı.

Güncel Yazılar