Ertuğrul Sağlam

Ertuğrul Sağlam Önemli Açıklamalara İmza Attı

Türkiye Futbol Federasyonu tarafından 2. Lig Beyaz Grup’ta Yılport Samsunspor Kulübü şampiyon ilan edilmişti. Bu kararın ardından 1. Lig’e yükselen kırmızı beyazlı takımın tecrübeli Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam, önemli açıklamalarda bulundu.

Yılport Samsunspor Kulübü’nün 1’inci Lig’e yükselmesinin ardından açıklama yapan teknik adam Ertuğrul Sağlam, hedefin Süper Lig olduğunu belirtti. Büyük başarılara ulaşmak için ciddiyetle takımın planlaması üzerinde de çalıştıklarının altını çizdi.

Yapmış olduğu açıklama ile Samsunspor Kulübü’nün yükselişinin gururunu ve mutluluğunu taraftarla yaşadıklarını da ekledi. Tecrübeli çalıştırıcı, hedefe ciddiyetle ulaştıklarını ve sırada da Süper Lig hedefi olduğunu belirtti.

Üst lige yükselmenin başarısında kulübün Başkanı Yüksel Yıldırım’ın, yönetim kurulunun, oyuncuların, teknik ekibin, kulüp çalışanlarının ve taraftarların da etkisi olduğunu ekledi.

Takımın Planlanması Üzerine Çalışmalar Devam Ediyor

İki sezon boyunca TFF 2. Lig’de mücadele eden Samsunspor’un,  başarısı için tüm Samsun halkına da teşekkür dileklerinde bulundu. Ve geride kalan sürece bakıldığında hedefe çok çalışarak ve rakiplere saygı göstererek ulaşıldığını gördüklerini vurguladı.

Samsunspor camiasına yakışır olgunluk ve konsantrasyonla mücadele edeceklerine dikkat çeken Ertuğrul Sağlam, bundan kimsenin şüphesinin de olmaması gerektiğini belirtti.

Büyük başarılara ulaşmak için ciddiyetle takımın planlaması üzerine çalıştıklarını da söyledi.

Güncel Yazılar