Fortuna Sittard

Fortuna Sittard Kulübü Mucizesi Tekrar Gündem Oldu

TFF 2. Lig’de lider konumda yer alan Yılport Samsunspor Kulübü’nde yeni bir gündem ortaya atıldı. Kırmızı beyazlı kulübün Genel Menajeri Mustafa Aztopal’un göreve gelmesi ile parlayan Fortuna Sittard Kulübü’ne Acun Ilıcalı talip olmaya hazırlanıyor.

TFF 2. Lig’de mücadele eden ve şampiyonluğun en önemli adayı olan Yılport Samsunspor Kulübü Genel Menajeri Mustafa Aztopal, gündem olmaya devam ediyor. Kırmızı beyazlı takımda göreve geldiği günün ardından Fortuna Sittard Kulübü’nün yıldızı ciddi anlamda parlamıştı.

Acun Ilıcalı’nın da ortak olma girişiminde bulunması ile kulübün daha da fazla adı anılmaya başlandı.

Galatasaray Spor Kulübü’nde Ünal Aysal’ın da başkanlığı döneminde Işıtan Gün isimli iş insanı tarafından alınan Hollanda takımı, Mustafa Aztopal ile de ün edinmişti.

Şimdilerde Acun Ilıcalı’nın takımı satın almak için girişimde bulunmasıyla takım daha da fazla anılmaya başladı.

Şimdilerde Yılport Samsunspor Kulübü’nde Genel Menajer görevinde yer alan Mustafa Aztopal ise, 2017 yılında kulübü adeta yeniden yaratmıştı.

Takımı Baştan Yarattı

Fortuna Sittard Kulübü’nü tekrardan baştan yaratan Genel Menajer Mustafa Aztopal, takımda o kadar güzel bir başarı sağladı ki, Acun Ilıcalı tarafından da satın alınacak bir kulüp niteliğine kavuştu.

100 bin kişilik küçük bir şehirden futbol mucizesi yaratan Aztopal, başarısı ile ise spor gündeminin başlıca konularından biri olarak konuşulmaya devam ediliyor.

Güncel Yazılar