Samsunspor lig

Samsunspor Lig Hazırlığına Devam Ediyor

TFF 2. Lig’de mücadele eden Yılport Samsunspor ekibi Nuri Asan Tesislerindeki hazırlıklarına tüm hızıyla devam ediyor. Korona virüs salgını sonrasında boş geçen süreci değerlendirmek için çaba sarf eden kırmızı beyazlılar, şampiyonluğa da bu süreçte gün sayıyor. Samsunspor lig hazırlıklarına etkili bir şekilde devam ediyor.

19 Mart itibariyle Türkiye’de askıya alınan liglerde hareketlenmeler başladı. Kademe kademe başlayan futbol mücadeleleri, büyük bir heyecanla karşılandı. Uzun bir süre futbola hasret kalınan Türkiye’de, ilk olarak Süper Lig mücadeleleri başladı.

12 Haziran’da başlayan Süper Lig’in ardından, başlama sırası ise TFF 1. Lig’e geldi. 19 Haziran’da başlayacak olan mücadelelerin ardından ise, 2. Lig için belirlenen tarih 18 Temmuz oldu.

18 Temmuz’da başlayacak olan mücadelelere Yılport Samsunspor takımı ise hazırlanmalarını sürdürüyor. Ligin en önemli şampiyonluk adayı olan Karadeniz ekibi, kalan 6 haftalık süreçte de galibiyeti hedef ediniyor ve hazırlıklarını da bu yönde ilerletiyor.

Samsunspor Lig Hazırlıklarına Tam Gaz!

 Antrenmanlarını yoğun bir tempo ile sürdüren Samsunspor ekibi, Nuri Asan Tesisleri’nde antrenmanlarını gerçekleştirirken, özellikle kuvvet ve dayanıklılık çalışmalarına özen gösterildiği dikkatleri çekti.

Nuri Asan Tesisleri’nde tecrübeli Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam gözetiminde çalışmalarına devam ederken, en yakın rakibine karşı açmış olduğu 10 puan farkı da artırmaya niyetli görünüyor.

Güncel Yazılar