Mustafa Aztopal

Mustafa Aztopal’dan Transfer Listesi Açıklaması

TFF 2. Lig’de mücadele eden Yılport Samsunspor Kulübü, gelecek sezonun transfer hazırlıklarına şimdiden başladı. Şampiyonluğuna kesin gözüyle bakılan Karadeniz ekibi, sonraki sezonda üst lige yükselmenin de heyecanını yaşamaya başladı. Konuya ilişkin açıklama ise kulübün Genel Menajeri Mustafa Aztopal ile geldi.

Mustafa Aztopal, teknik heyet ile yapılan görüşmelerin ardından 400 kişiden 60 kişiye inmiş olan transfer listesi üzerinde çalışmalara başladı. Gelecek sezonda daha iddialı bir kadro kurmak isteyen kırmızı beyazlılar, yeni sezonda üst lige çıkmanın da heyecanı içerisine girdi.

400 Kişiden 60 Kişiye Düşürüldü

Genel Menajer Mustafa Aztopal, Teknik Menajer Yücel Uyar ve Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam ile yapılan toplantıların ardından ise transfer listeleri belirlenmeye başladı. Toplantının ardından ise netleşen alternatifli liste ile görüşmelere başlandığı öğrenildi.

Konuya ilişkin açıklama yapan Aztopal, sezon başından bu yana hem yurt içinde hem de yurt dışında çok sayıda oyuncuyu takip ettiklerini söyledi. İzleme komitesinin de izlemiş olduğu, teknik heyetin listesinde de bulunan yerli ve yabancı isimlerden oluşan 400 kişilik bir liste olduğu bilgisini de verdi. 400 kişiden oluşan listenin ise sonrasında 60 kişiye indiğinin altını çizen Aztopal, söz konusu listede ise her mevkiden çok sayıda oyuncu olduğunu vurguladı.

Ayrıca kendisinin de bir süredir hem oyuncularla hem kulüplerle hem de menajerlerle görüşme halinde olduğunu belirtti.

Güncel Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir