Murat Yoldaş

İnegölspor Teknik Direktörü Murat Yoldaş Gündeme İlişkin Konuştu

TFF 2. Lig ekiplerinden olan İnegölspor takımının Teknik Direktörü Murat Yoldaş, gündeme ilişkin önemli açıklamalarda bulundu. Takımına dair değerlendirme de yapan teknik adam, ekibini maçın son anına kadar yenilgi kabullenmeyecek bir şekilde yetiştirdiklerini ifade etti.

İnegölspor Teknik Direktörü Murat Yoldaş, hem gündeme ilişkin önemli açıklamalarda bulundu hem de takımını değerlendirdi. Yeni tip koronavirüs salgını sebebiyle liglerin süresiz olarak ertelendiği dönemde, tekrar futbola başlamak için de dileklerde bulundu.

Takımın, maçın son anına kadar yenilgiyi kabul etmeyecek şekilde oluşturulduğunu söyleyen teknik adam, bunu da başardıklarını belirtti. Salgının ardından ligler başladığında da bu sürece kaldıkları yerden devam edeceklerini ve play-off yolunda vizeyi alacaklarını ekledi.

Takımda İkinci Sezonum

Koronavirüs döneminin zor ve sıkıntılı bir sürece de sebebiyet verdiğini ekleyen teknik isim, salgında hayatını kaybedenler için de rahmet dileklerinde bulundu.

İnegölspor ekibinde ikinci sezonunu geçirdiğini de vurgulayan Murat Yoldaş, genç oyunculara olan düşkünlüğünü de değindi. Fakat ne olursa olsun genç oyuncu oynatma gibi bir ısrarının olmadığına dikkat çekti.

Takımda ilk çalıştığı döneme de değinen hoca, genç oyuncuya en fazla 900 dakika ile şans veren teknik adamın da kendisi olduğunu söyledi.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.