Samsunspor

Lider Samsunspor Antrenmanlarını Bugünden Pazartesiye Aldırmaya Karar Verdi

Yeni tip koronavirüs salgını sebebiyle liglere ara verilmesinin ardından Yılport Samsunspor ekibi de tatil sürecine girmişti. TFF 2. Lig ekiplerinden olan ve Teknik Direktörlük görevini Ertuğrul Sağlam’ın üstlenmiş olduğu kırmızı beyazlı ekip, tatil sürecine ise bugün itibariyle son vermesi bekleniyordu. Fakat Karadeniz ekibi, antrenman tarihini liglerin ileri tarihe ertelenmesi nedeniyle 30 Mart Pazartesi gününe ertelemiş olduğunu duyurdu.

 

TFF 2. Lig ekiplerinden olan Yılport Samsunspor ekibi, yeni tip koroanvirüs salgını sebebiyle, liglere ara verilmesinin ardından oyuncularına tatil sürecini ilan etmişti. Önceki gün Mustafa Aztopal tarafından yapılan açıklamaya göre ise, kırmızı beyazlı ekibin, antrenmanlarına 25 Mart Çarşamba itibariyle başlayacağı bildirilmiş fakat duruma göre değişiklik olması halinde de duyuru yapılacağı belirtilmişti.

 

Liglerin İleri Tarihe Ertelenmesi Sebebiyle

Yılport Samsunspor ekibi, Türkiye’de vaka sayısının artması sebebiyle antrenmanlarını bir ileri tarih olan 30 Mart 2020 Pazartesi’de aldığını duyurdu.

 

Yapılan açıklamada, TFF 2. Lig Beyaz Grup Lideri Yılport Samsunspor Kulübü’nün, antrenman tarihini yeni tip koronavirüs salgını sebebiyle ve liglerin de ileri bir tarihe ertelenmesi nedeniyle takımın idman gününün 25 Mart Çarşamba yerine 30 Mart Pazartesi gününe alındığını duyurdu.