Samsunspor

Mustafa Aztopal Açıklama Yaptı Samsunspor Çarşamba Antrenmanda

Yılport Samsunspor Genel Menajeri Mustafa Aztopal, kırmızı beyazlı ekibin tatilinin sona erdiğini ve yarın itibariyle antrenmanlara başlanacağını açıkladı.

Koronavirüs salgını sebebiyle liglere süresiz ara verilmesinin ardından, Yılport Samsunspor ekibi de Salı gününe kadar takımını tatile çıkarmıştı. Takımın Genel Menajeri Mustafa Aztopal, antrenmanların yarın başlayacağını ve takım olarak toplanacaklarını da belirtti.

Kırmızı beyazlı ekibin Menajeri, futbol olarak bir şey beklemediklerini ve yalnızca bu virüsten bir an önce hem ülkenin hem de tüm dünyanın kurtulmasına yönelik dilekleri bulunduğunu ifade etti.

Ayrıca, tüm dünyanın da ayakta kalma mücadelesi vermekte olduğu bir süreç içerisinde, Samsunspor olarak da iyi futbol ya da galibiyet gibi hedeflerin söz konusu olmayacağını, böyle bir lüksün bulunmadığını açıklamalarını ekledi.

Evde Kal Türkiye Evde Kal Samsun

Bu dönemde, futboldan da uzak kalmamak adına, Çarşamba günü antrenmanlara başlanacağını söyleyen Mustafa Aztopal, sonraki zaman diliminde takvimin Bakanlıklar ve federasyon tarafından verileceğini ve kendilerinin de buna göre hareket edeceklerini belirtti.

Öte yandan, gerek Sağlık Bakanlığı gerekse de bilim kurulunun çağrılarına kulak verilmesinin altını çizen Aztopal, ülke olarak kenetlenip bu durumun da üstesinden gelineceğini ve yalnızca evde kalınması gerektiğini söyleyerek Evde Kal Türkiye, Evde Kal Samsun sloganlarını iletti.