Mustafa Aztopal

Mustafa Aztopal Samsunspor Kulübü Algısına Cevap Verdi

TFF 1. Lig’de mücadele etmeye hazırlanan Yılport Samsunspor Kulübü Genel Menajeri Mustafa Aztopal önemli açıklamalara imza attı. Türk piyasasında Samsunspor’un çok büyük para dağıtıldığının söylendiğini belirterek, bunun doğru olmadığını ifade etti.

TFF 1. Lig’de mücadele etmeye hazırlanan Yılport Samsunspor Kulübü Genel Menajeri Mustafa Aztopal bazı iddialara yanıt verdi.

Kırmızı beyazlı kulüpte transfer çalışmalarının tempolu bir şekilde devam ettiği dönemde, menajerden çarpıcı açıklamalar geldi. Türk piyasasında Samsunspor’un para dağıttığı algısı olduğunu belirten Aztopal, bunun gerçeği yansıtmadığını ifade etti.

Daha önce görülmeyen ve kestirilemeyen bir virüs sürecinde olunduğunun altını çizen genel menajer, bu zor döneme rağmen ise 2 önemli transferi bitirdiklerini açıkladıklarını ekledi. Bundan sonraki süreçte ise 2 yerli sol bek, 1 stoper, 1 kanat ve 1 de forvet olmak üzere yabancı oyuncular alınacağının bilgisini verdi.

Transfer Çalışmaları Devam Edecek

Hedefin, transferleri ay sonuna kadar tamamlamak olduğuna dikkat çeken Mustafa Aztopal, transfer çalışmalarının da yoğun bir şekilde devam ettiğini vurguladı.

Kurallar gereği 5 yabancıyı sahada oynatabileceklerini ekleyen menajer, 1 tane de yedek alınabildiğini paylaştı. Kendi amaçlarının da en fazla 6 yabancı olduğunun altını çizdi. En iyi ve güzel bir şekilde takımı oluşturacaklarını belirten menajer, gerektiğinde para ödendiğini ve paraları saçıp savurmanın Samsunspor Kulübü anlayışına uygun olmadığını belirtti.

Güncel Yazılar