Yılport Samsunspor

Yılport Samsunspor Çalışmalara Devam Ediyor

TFF 1. Lig’de mücadele etmeye hazırlanan Yılport Samsunspor Kulübü, gelecek sezon hazırlıklarını sıkı bir tempoyla sürdürüyor. Bolu’da ikinci etap kampı ile ekibi hazırlayan tecrübeli Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam, yeni ligde hedefine ise Süper Lig’i koymuş durumda.

TFF 2. Lig Beyaz Grup’taki mücadelesi ile büyük bir başarıya imza atan ve Türk futboluna rekorlar kazandıran Yılport Samsunspor Kulübü, yeni ligine hazırlanıyor.

Ligi şampiyonlukla tamamlayan ve en yakın rakibiyle dahi arasına 10 puan fark yapan kırmızı beyazlılar, yeni sezonda TFF 1. Lig’de mücadele edecekler.

Yeni sezona ise son derece tempolu bir şekilde çalışan Karadeniz temsilcisi, çalışmalarını Bolu’daki ikinci etap kampıyla sürdürüyor.

İkinci etap kamp çalışmalarının ilk kısmını Anadolu Otoyolu’nun Cankurtaran mevkiinde yer alan bir otelde yapan Samsun ekibi, kampın kalan kısmı için de harekete geçti.

Kampın kalan kısmı için D-100 kara yolunun Bolu Dağı kesiminde bulunan otele giden Samsunspor ekibi, tecrübeli Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam gözetiminde çalışmalarını sürdürdü.

Top Kapma Çalışmalarına Ağırlık Verildi

Antrenmandan önce toplantı yapan Samsunspor ekibi, çalışmalara ise ısınma hareketleriyle başladı.

Sonrasında pas organizasyonları gerçekleştiren takım, 5’e 2 top kapma çalışmasının üzerinde ise normalden fazla durdu.

Yaklaşık olarak 1.5 saat süren antrenmanı dar alan çalışmalarıyla tamamlandı.

Güncel Yazılar