Mustafa Aztopal

Mustafa Aztopal Transfer Sürecine İlişkin Konuştu

TFF 2. Lig Beyaz Grup’ta lider konumda yer alan Yılport Samsunspor Kulübü, gelecek sezonun transfer hazırlıklarına başladı. Konuya ilişkin açıklama yapan kulüp menajeri teknik heyetten alınan listeye göre transfer çalışmalarının aralıksız olarak devam ettiğini bildirdi.

TFF 2. Lig Beyaz Grup’ta mücadele eden ve şampiyonluğuna artık gün sayan Yılport Samsunspor Kulübü, yeni sezon için transfer hazırlıklarına başladı. Üst lige yükselmesi durumunda 1. Lig’de mücadele edecek olan Karadeniz ekibi, önümüzdeki sezonda daha iddialı bir kadro kurmanın planları içerisine girdi.

Kulübün transfer sürecine ilişkin açıklama yapan Samsunspor Genel Menajeri Mustafa Aztopal, teknik heyetten alınan listeye göre hareket edildiğini söyledi. Ve liste doğrultusunda da transfer çalışmalarının aralıksız olarak devam ettiği bilgisini paylaştı.

Teknik heyet ile izleme komitesi tarafından yapılan toplantıların ardından, isimlerin netleşmesi ile transfer listesi hazırlanmıştı. Listedeki görüşmelerde ise sona yaklaşıldığı bilgisi edinildi.

Özellikle de bir santrafor kanat oyuncusu ile iki orta saha oyuncusu üzerinde durulduğu ifade edildi.

İmza Olmadan İsim Açıklanmayacak

Transfer meselesinde oldukça ilerlediklerini belirten Mustafa Aztopal, anlaşma hususunda son noktaya gelinen isimler olduğuna da dikkat çekti. Ve takımın tecrübeli Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam ile liste üzerinde çalıştıklarını söyledi. Ayrıca imza atılmadan isim açıklamasının da mümkün olmayacağının altını çizdi.

Güncel Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir