Mustafa Aztopal

Mustafa Aztopal’dan Toplanma Tarihi Açıklaması

TFF 2. Lig’de şampiyonluk mücadelesi veren Yılport Samsunspor Kulübü Genel Menajeri Mustafa Aztopal, takıma ilişkin açıklama yaptı. Kırmızı beyazlı ekibin 10 Haziran Çarşamba günü toplanacağının duyurusunu yaptı.

 

TFF 2. Lig’de mücadele eden Karadeniz ekibi Yılport Samsunspor, 11 Haziran Çarşamba günü topbaşı yapıyor. Konuya ilişkin açıklama ise kırmızı beyazlı kulübün Genel Menajeri Mustafa Aztopal ile geldi.

 

Samsunspor ekibinin 10 Haziran’da toplanacağını bildiren menajer, aynı gün futbolcuların, teknik heyetin ve personelin de Kovid-19 testinden geçirileceğini bildirdi. Sonuçların ise 11 Haziran günü açıklanacağını ve ardından da idmanların başlayacağının bilgisini verdi.

 

Koronavirüs tedbirleri çerçevesinde antrenman yapılacağını ifade eden Mustafa Aztopal, takımdaki her oyuncunun kendine verilen programları bu zamana kadar yaptıklarını ekledi. Bireysel olarak çalıştıklarının altını çizen menajer, bundan sonra da takım idmanlarının yapılacağına dikkat çekti.

 

Bu Kararın Mantıklı Açıklaması Yok

 

Bu süreçte de tesislerde takımın toplanmasından önce tüm temizlik ve dezenfekte işlemlerinin bitirileceğine özellikle vurgu yaptı. Ve önceki toplanmada alınan kuralların, aynen geçerliği olacağına da dikkat çekti.

 

Öte yandan TFF’nin almış olduğu 2. Lig başlangıç tarihi olarak 18 Temmuz gününün seçilmesini de doğru olmadığını belirtti. Ve 12 Haziran’da başlanacak denilen ligin 36 gün ileriye alınmasının da mantıklı hiçbir açıklamasının olmadığını ifade etti. Bunu zaman kazanmaya yönelik bir çaba olarak değerlendirdiklerine de ayrıca değindi.

Güncel Yazılar