Yüksel Yıldırım

Yüksel Yıldırım’dan 20 Ocak Samsunspor Anıtı Açıklaması

TFF 2. Lig’de mücadele eden Yılport Samsunspor Kulübü Başkanı Yüksel Yıldırım, anıta ilişkin sitem içerikli açıklamada bulundu. Millet Bahçesi’nde Samsunspor anıtının olmamasına üzüldüğünü ifade eden kulüp yöneticisi, verilen sözlerin yine tutulmadığına dikkat çekti. Ve bu durumun çok da ayıp olduğunu ekledi.

TFF 2. Lig’de mücadele eden Yılport Samsunspor Kulübü Başkanı Yüksel Yıldırım, Millet Bahçesi’nde Samsunspor anıtının olmamasına ilişkin açıklamada bulundu. Sitemli konuşan yönetici, verilen sözlerin varlığını hatırlattı.

Stadın Önüne Yapılacak

Ligde lider konumda bulunan ve şampiyonluğuna kesin gözüyle bakılan kırmızı beyazlı kulübün başarılı yöneticisi Yüksel Yıldırım, sitem üzerine sitem etti. Samsun’da açılan Millet Bahçesi’ndeki Samsunspor anıtının olmamasını eleştiren başkan, verilen sözlerin yine tutulmamasının da ayıp olduğunu ekledi.

20 Ocak Samsunspor Anıtı’nın Millet Bahçesi’nde yer alacağına ilişkin açıklama yapılmasına rağmen, anıtın açılışta yapılmamış olması tepki gördü. Yıldırım ise söz konusu anıtın, 19 Mayıs Stadyumu’nun önüne yapılacağını belirtti.

Yapmış olduğu açıklamada da sözlerin yine tutulmadığını belirterek, bu işi de Cesur Yürek Başkan önderliğinde Samsunspor Kulübü Derneği’nin üstleneceğine dikkat çekti. Tarihe değer veren bir yönetim anlayışına da sahip olduklarını belirten yönetici, 20 Ocak Anıtı’nın 19 Mayıs Stadı önüne yapılacağını ekledi.

Güncel Yazılar