Nurullah Aslan

Nurullah Aslan İçin Resmi Teklifler Geldi

TFF 2. Lig Beyaz Grup’tan üst lige yükselen Yılport Samsunspor ekibinin başarılı kalecisi için Süper Lig devleri devreye girdi. Nurullah Aslan transferi için Beşiktaş ve Fenerbahçe’nin talip olduğu öğrenildi.

TFF 1. Lig’e yükselmeyi başaran ve bu sezon ki performansı ile Türk futboluna rekor da yazdıran Yılport Samsunspor’un file bekçisine talip çıktı. Süper Lig devleri olan Fenerbahçe ve Beşiktaş ekipleri, kırmızı beyazlı takımın yıldız file bekçisi için harekete geçti.

Performansı ile dikkatleri çekmeyi başaran Nurullah Aslan için gelen tekliflerin bilgisini Yüksel Yıldırım verdi.

Yüksel Yıldırım Açıklama Yaptı

Samsunspor Kulübü Başkanı Yüksel Yıldırım, hem Beşiktaş’tan hem de Fenerbahçe’den resmi teklif aldıklarını belirtti. Fakat Nurullah’ı şu an için satma gibi bir düşünceleri de olmadığını ekledi.

Transfere ilişkin konuşan Samsunspor yöneticisi, Nurullah’ın TFF 1. Lig tecrübesinin eksik olduğunu ekledi. Kendisine göre de en az 2 sene Süper Lig oynamasının da gerektiğini vurguladı. Nurullah’ın şımarmayacağını ve 7-24 çalışacağını da ekleyen Yıldırım, file bekçisini dünya yıldızı yapacağını da ifade etti. Ve Nurullah’ın bir gün Liverpool kalesini korumaması için de bir neden olmadığını söyledi.

Nurullah’ın Kairus’tan daha iyilerini yapacağına da inandığını belirten yönetici, 3-5 milyona Beşiktaş’a satacağına, 50-60-80 milyon Euro bedele Liverpool’a satmanın daha iyi olacağını ekledi.

Güncel Yazılar