Oğuz Gürbulak

Oğuz Gürbulak Kampa İlişkin Açıklamalarda Bulundu

TFF 1. Lig’in yeni takımlarından olan Yılport Samsunspor ekibinin başarılı isimlerinden olan Oğuz Gürbulak önemli açıklamalarda bulundu. Önceki sezonda TFF 2. Lig’de şampiyon ilan edilen kırmızı beyazlı takımın, önceki sezonda pandemi sebebiyle istediği gibi kutlama yapamadığını belirtti. Buruk bir sevinç yaşadıklarını ifade eden milli isim, gelecek sezonda ise bu sevinci doyasıya yaşamak için hedefe şampiyonluk koyduklarını söyledi.

Yılport Samsunspor Kulübü’nün başarılı isimlerinden olan Oğuz Gürbulak, önemli açıklamalara imza attı. Yeni ligde de şampiyonluk hedefinin olduğunu belirten oyuncu, ayrıca Bolu’daki ikinci etap kampına ilişkin de değerlendirmede bulundu.

Kamp çalışmalarının son derece güzel geçtiğini ifade eden Gürbulak, çalışmalara 20 Temmuz’da Bolu’nun Gerede ilçesinde başladıklarını söyledi. Birinci etap kampını çok güzel geçirdiklerini ekleyerek, otelde kendilerinden başka kalanların olmamasının da kendileri adına güzel olduğunu vurguladı.

Sezon Başı Kampları Çok Önemli

Genelde çift idman yaptıklarını belirten Oğuz Gürbulak, takım olarak da çok istekli ve arzulu bir şekilde çalıştıklarını belirtti. Sezon başı kamplarının takımlar adına çok önemli olduğunu da ifade eden milli futbolcu, kendilerinin de bu durumun bilincinde olduğuna dikkat çekti.

Bu tarz kampları da çok iyi değerlendirerek, sakatlık olmadan güzel bir şekilde planladıklarını da ekledi.

Güncel Yazılar