Recep Burak Yılmaz

Recep Burak Yılmaz Kamp Sürecini Değerlendirdi

TFF 1. Lig’de mücadele edecek olan Yılport Samsunspor Kulübü’nün başarılı oyuncusu Recep Burak Yılmaz önemli açıklamalarda bulundu. Tek hedeflerinin Samsunspor’u layık olduğu Süper Lig’e çıkartmak olduğunu belirtti.

TFF 1. Lig’de mücadele etmeye hazırlanan Yılport Samsunspor Kulübü’nde yeni sezonda yeni lig hazırlıklarına devam ediliyor. Kırmızı beyazlı takımın başarılı ismi Recep Burak Yılmaz da bu süreçte kulübüne ilişkin açıklama yaptı.

Süper Lig’i hedeflediklerini belirten Samsunsporlu oyuncu, kampa ilişkin de değerlendirmede bulundu. İlk ve ikinci etap olmak üzere yaklaşık olarak 15 gündür Bolu’da olduklarını belirtti. Olması gerektiği gibi yoğun bir kamp dönemi geçirdiklerini söyleyen sporcu, hedeflerin de büyük olduğuna işaret etti.

Hedefleri gerçekleştirmek için de çok çalışmak gerektiğinin altını çizdi. Tecrübeli Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam’ın vermiş olduğu taktikleri, direktifleri en iyi şekilde yerine getirmeye çalıştıklarını söyleyen sporcu, yeni transferlerle de uyum sorunu yaşayacaklarını düşünmediğini ifade etti.

Üstesinden Gelecek Bir Takımız

Takıma yeni gelen ismin Vukan Savicevic olduğunu paylaşan Burak Yılmaz, Erkan Kartal ile onur Eriş’in de takıma yabancı olmadığını ifade etti. Ve kendisinin de yeni tanışma fırsatı olduğunu paylaştı.

Yeni gelen arkadaşlarla beraber büyük bir uyum sorunu olacağını düşünmediğini belirten Samsunsporlu sporcu, bunun üstesinden gelebilecek bir takım olduklarını ekledi.

Güncel Yazılar