Yüksel Yıldırım

Samsunspor Başkanı Yüksel Yıldırım Taraftar Grubu Başkanlarıyla Toplandı

TFF 1. Lig’de mücadele etmeye hazırlanan Yılport Samsunspor Kulübü, yeni sezonda yeni ligde mücadele etmenin hazırlıklarını sürdürüyor. Kırmızı beyazlı kulübün başkanlık görevinde yer alan Yüksel Yıldırım da bu süreçte toplantılarına devam ediyor.

TFF 2. Lig Beyaz Grup’ta önemli bir mücadele sergileyen Yılport Samsunspor Kulübü, 2019-2020 sezonunda artık TFF 1. Lig’de mücadele etmiş olacak. Yeni sezonda yeni bir ligde mücadele etmenin hazırlığına girişen Karadeniz temsilcisi ekipte, yönetim kısmında da çalışmalar tüm hızıyla devam ediyor.

Bir yandan altyapı geliştirmeye çabalayan bir yandan da transfer hazırlıklarını sürdüren Samsunspor Kulübü Başkanı Yüksel Yıldırım da bu süreçte yoğun çalışmalarına devam ediyor.

Gelecek Sezon İçin Değerlendirme Yapıldı

Samsunspor taraftar grup başkanları ile bir araya gelen Yüksel Yıldırım, toplantısını ise Nuri Asan Tesisleri’nde organize etti. Ayrıca toplantıya Yönetim Kurulu Başkanı Yardımcısı Mustafa Kemal Erkanat, Samsunspor Kulübü Derneği Başkan Vekili Savaş Boyar da katılım gösterdi.

Teknik Menajer Yücel Uyar ve Samsunspor Futbol Kulübü Müdür Soner Soykan’ın da yer aldığı toplantıda, taraftar grup başkanları ile görüşme gerçekleşti.

Nuri Asan Tesisleri’nde son derece samimi bir ortamda gerçekleşen toplantıda, gelecek sezonda neler yapılabileceğine ilişkin görüşler alındı.

Güncel Yazılar