Samsunspor Basketbol

Samsunspor Basketbol Sponsor Arıyor

Karadeniz temsilcisi olan Samsunspor Basketbol Takımı, oyuncularının tüm alacaklarını hesaplarına yatırdı. Kırmızı beyazlı yönetim, 2020-2021 sezonunda TBL’de mücadele edecek takım için şimdiden sponsor arayışlarına ise başlamaya karar verdi.

Türkiye Basketbol Ligi’nde mücadele eden Samsunspor Basketbol Takımı, koronavirüs salgını nedeniyle liglerin tescil edilmesi durumundan etkilenen takımlar arasında yer aldı. Kırmızı beyazlı takım oyuncularının tüm alacaklarını hesaplarına yatırırken, 2020-2021 sezonu için ise sponsor arayışlarına şimdiden başladı.

Türkiye Erkekler Basketbol Ligi’nde mücadele eden Samsunspor Basketbol ekibi, teknik heyet ve tüm oyuncuların alacaklarını hesaplarına yatırdığını bildirdi. Kulüp Başkanı olan Yüksel Yıldırım’ın da konuyla ilgili bizzat kendisini alakadar olduğu bilgidi edinildi.

Türkiye Basketbol Ligi’nde gelecek sezon mücadele edecek olan Samsunspor ekibinin, 2020-2021 sezonu için ise sponsor arayışlarına başladığı öğrenildi. Samsunspor Kulübü Derneği yöneticilerinin de konuyla ilgili iş insanlarına çağrıda bulunma süreci devam ediyor.

Atatürklü Armaya Destek Bekleniyor

Yeni sezonda ise sıfırdan bir takım kurmayı amaçlayan sarı kırmızılı yönetimin, Spor Toto’dan gelecek olan 700 bin liralık sponsor aracılığıyla ek gelir sağlaması hedefleniyor. Böylelikle Kulüp Başkanı Yüksel Yıldırım’a bağlı kalınmadan Samsunspor Basketbol Takımı’nın tek başına kendi ayakları üzerinde durabilecek bir yapı olması isteniyor.

Öte yandan Atatürklü Arma çalışmasına da Samsun’lu iş insanlarının destek vermesi bekleniyor.

Güncel Yazılar