Yılport Samsunspor

Samsunspor Edwin Gyasi İle Anlaşmaya Vardığını Duyurdu

TFF 1. Lig’de mücadele etmeye hazırlık yapan Yılport Samsunspor Kulübü, transfer çalışmalarına devam ediyor. Kırmızı beyazlı kulüp, son zamanlarda adı sık sık Beşiktaş ile anılan Ganalı yıldız Edwin Gyasi ile anlaştığını resmen duyurdu. Karadeniz temsilcisi, başarılı oyuncuyla 2+1 yıllık anlaşmaya imza attı.

TFF 1. Lig’de mücadele edecek olan Yılport Samsunspor Kulübü, yeni sezon için hazırlıklarına devam ediyor. TFF 2. Lig Beyaz Grup’tan yükselen ve ligi şampiyon kapatan kırmızı beyazlılar, bu kez gözüne Süper Lig’i kestirmiş durumda.

Yeni sezonda Süper Lig hedefi için mücadele edecek olan Samsun temsilcisi, bu kapsamda kadrosunu güçlendirme çalışmalarına da devam ediyor.

Kadrosuna takviyelerde bulunmak için sıkı çalışan ekip, son zamanlarda ise adı sık sık Beşiktaş ile anılan ve CSKA Sofya ile yollarını ayıran Edwin Gyasi ile de anlaşmaya vardığını duyurdu.

Serbest Kalma Bedeli 1 Milyon Euro

Başarılı Ganalı oyuncu ile 2+1 yıllık anlaşmaya imza atan Yılport Samsunspor, serbest kalma bedeli 1 milyon Euro olan oyuncuyu renklerine bağlamış oldu.

Toplamda 5 maçta Gana A Milli Takım’da forma terleten yıldızın Samsunspor Kulübü’ndeki imza törenine katılanlar arasında kulüp yöneticisi Yüksel Yıldırım ve Genel Menajer Mustafa Aztopal da yer aldı .

Güncel Yazılar