Samsunspor

Samsunspor Ekibi Kahvaltı İle Bir Araya Geldi

TFF 2. Lig Beyaz Grup’ta şampiyonluk mücadelesi veren Yılport Samsunspor ekibinde keyifli bir buluşma gerçekleşti. Kırmızı beyazlı kulüpte futbolcular ve teknik heyet kahvaltı ile bir araya geldi.

TFF 2. Lig Beyaz Grup’ta şampiyonluk mücadelesi veren Yılport Samsunspor ekibi, kahvaltı buluşması ile bir araya geldi. Hem futbolcular hem de teknik heyetin katılım sağladığı buluşmada, keyifler yerindeydi.

Ayrıca kırmızı beyazlı ekibin yıldız ismi olan İlyas Kubilay Yavuz için de üzücü haber geldi. Başarılı sporcunun sakatlığı sebebiyle 3-4 hafta kadar sahalardan uzak kalacağı öğrenildi.

Ligde lider konumda yer alan ve en yakın rakibi Manisa Futbol Kulübü’ne karşı dahi 10 puan ilerde olan Samsunspor ekibi, maç hazırlıklarına devam ediyor. Henüz net olarak bir karar açıklanmamış olsa da, Samsunspor’da liglerin 18 Temmuz günü başlamasına yönelik hazırlanılıyor.

İlyas Kubilay Yavuz 1 Ay Yok

Bu süreçte moral depolamak için kahvaltı buluşması ile dün sabah bir araya gelen Samsunspor ekibinde ise keyiflerin yerinde olduğu gözlemlendi. Kahvaltıya katılanlar arasında kulübün Genel Menajeri Mustafa Aztopal, Teknik Menajer Yücel Uyar, Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam, teknik heyet ve futbolcular yer aldı.

Öte yandan takımın yıldız ismi İlyas Kubilay Yavuz’un da diz ön çapraz bağında tespit edilen ödem nedeniyle tedavi sürecinde 3-4 hafta sahalarda olmayacağı bilgisi paylaşıldı.

Güncel Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir