Samsunspor

Samsunspor Genel Menajeri Maç Tarihlerine İsyan Etti

TFF 2. Lig Beyaz Grup’ta mücadele eden Yılport Samsunspor Kulübü’nün Genel Menajeri Mustafa Aztopal önemli açıklamalarda bulundu. Hesapların Türkiye Futbol Federasyonu’nun 18 Temmuz günü yapacağı açıklama sonrasında tekrardan yapılacağını da ifade etti.

TFF 2. Lig Beyaz Grup’ta 10 puan üstünlükle ligin zirvesinde yer alan Yılport Samsunspor Kulübü Genel Menajeri Mustafa Aztopal açıklama yaptı. Şimdilik tüm hesapların 12 Haziran gününe göre yapıldığını belirterek, 18 Temmuz günü yapılacak toplantıya dikkat çekti. Ve asıl hesapların o toplantı sonrasında alınacağını ekledi.

İlk maça 66 günleri olduğunu ve bu sürenin de çok olduğunu ekleyen Aztopal, futbolcuları bu kadar süre boyunca antrenmana tabi tutmanın zorluğunun altını çizdi. Teknik heyetle de bir toplantı yapacaklarını söyleyen menajer, toplantıdan da radikal kararlar çıkacağını düşündüğünü ifade etti.

Eşitsizlik Söz Konusu

Ayrıca, alışveriş merkezlerinin, berberlerin kuaförlerin açılmakta olduğu bir dönemde futbol maçlarının tarihlerinin de değişik oynanmasına anlam veremediğine özellikle vurgu yaptı. İnsan sağlığının en önce geldiğinin de altını çizen Aztopal, maçlar oynanacaksa kendilerinin de 12 Haziran’da oynamaya başlayabileceklerini de ekledi.

Samsunspor’un bu ligden zaten çıktığını söyleyen menajer, gelecek sezonda ise oynayacakları rakiplerin kendilerinden 1 ay önce ligi tamamlayacaklarını ifade etti. Ve kendilerinin ne zaman kamp yapacaklarını, ne zaman transfer yapacağını da eşitsizlik olarak yorumladı.

Güncel Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.