Samsunspor

Samsunspor’un Başarıları Canlı Yayında Konuşuldu

Önceki akşam Ondokuz Mayıs Üniversitesi Gençlik Topluluğu tarafından gerçekleştirilen tele konferans bağlantısına Yüksel Yıldırım da katıldı. Futbolu Konuşuyoruz isimli söyleşi programı kısa sürede spor dünyasında gündem olan konu başlıklarından biri oldu.

Ondokuz Mayıs Üniversitesi Gençlik Topluluğu tarafından gerçekleştirilen tele konferans toplantısına Samsunspor Kulüp Başkanı Yüksel Yıldırım da katıldı. Yapımcı ve Sunucu Burcu Esmersoy’un yanı sıra TRT Spor Spikeri Erdoğan Arıkan da yayına katılım gösterenler arasında yer aldı.

Samsunspor Kulübü’nün başarılarının ve geleceğe yönelik hedeflediklerinin konuşulmuş olduğu program iki oturum şeklinde yapıldı. Yoğun bir katılımcı grubunun yer aldığı tele konferans bağlantısında, Burcu Esmersoy da televizyon kariyerine nasıl başladığını anlattı.

Söyleşi başında kırmızı beyazlı kulübün başkanlığını yapan Yüksel Yıldırım’ın söylemlerinden de çok etkilendiğini söyleyen sunucu, kulübün aradığı başkanı bulduğunun da altını çizdi.

Samsunspor Maçı İle Mesleğe Başladım

Ayrıca Samsunspor Kulübü’nün, şehirle bütünleşmiş bir takım olduğunu da vurgulayan Esmersoy, söz konusu bütünleşmeye ciddi anlamda destek veren bir başkana sahip olunduğunu da vurguladı.

Programda konuşan TRT Spor Spikeri Erdoğan Arıkan da, kırmızı beyazlı kulübe hayran olduğunu söyledi. Meslek hayatında da önemli bir yere sahip olduğunu söyleyen spiker, spor spikerliğine Samsunspor maçını radyodan anlatarak başladığını hatırlattı.

Güncel Yazılar