Yüksel Yıldırım

Yüksel Yıldırım Samsunspor Kulübü’nün Ramazan Kolilerine İlişkin Açıklama Yaptı

TFF 2. Lig Beyaz Grup ekiplerinden olan Yılport Samsunspor Kulübü Başkanı Yüksel Yıldırım, koronavirüs sürecinde başlatılan kampanyaya ilişkin açıklama yaptı. Kampanyanın ikinci kısmında İlkadım, Atakum ve Canik ilçelerinde Vefa Sosyal Destek Grupları için erzak paketinin dağıtıldığını ifade etti.

TFF 2. Lig Beyaz Grup’ta lider ekip konumunda olan Yılport Samsunspor Kulübü Başkanı Yüksel Yıldırım, kulüp kapsamında başlatılan kampanyaya dair açıklama yaptı. Kampanyanın ikinci etabına geçildiğini söyleyen başkan, İlkadım, Atakum ve Canik ilçelerinde Ramazan erzak paketlerinin dağıtıldığını söyledi.

Dağıtan İsimlere Özel Teşekkür

Yılport Samsunspor Kulübü beraberinde, valilik ve kaymakamların beraberliğinde Vefa Sosyal Destek Gruplarına destek olmak amacı ile başlatılan kampanyanın ikinci etabına geçildi.

Kampanya kapsamında, 65 yaş üzeri kişilerin yanı sıra ihtiyaç sahibi kişilerin ihtiyaçları doğrultusunda da kolilerin ulaştırıldığını ifade etti.

Kolilerin dağıtımlarını gerçekleştiren Vali Yardımcısı Mehmet Aktaş, Canik Kaymakamı Mahmut Halal, İlkadım Kaymakamı İbrahim Keklik ve İlçe Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürleri kulüplerinin yanı sıra bağışta bulunan kişilere de teşekkür dileklerinde bulunuldu.

Tüm dünyanın son derece zorlu bir dönemden geçtiği günlerde, spor kulüplerinin bu şekilde bir kampanyaya imza atması da büyük bir örnek teşkil etti.