Samsunspor teknik direktörü Ertuğrul Sağlam

Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam Taraftara Seslendi

Sosyal medya hesabından taraftarlara seslenen Samsunspor teknik direktörü Ertuğrul Sağlam, önemli açıklamalarda bulundu. Taraftara mesajlar veren Ertuğrul Sağlam, corona salgınından şampiyonluk kutlamalarına kadar birçok konudaki düşüncelerini belirtti. 25 Nisan tarihinde gerçekleşmesi planlanan şampiyonluk kutlamaların yapılamamasından dolayı üzüntüsünü belirten tecrübeli teknik direktör, taraftara seslendi.

Sözlerine, Samsunspor taraftarına övgülerle başlayan Ertuğrul Sağlam, “ 25 Nisan’da Cumhuriyet Meydanı’nda yapacağımız kutlamaları virüs salgını nedeniyle gerçekleştiremedik. Süper Lige yükselme yolunda ilk şampiyonluk kutlamamızı her birlikte yapacaktık. İnşallah, kutlamaları ilerleyen tarihlerde daha coşkulu ve mutlu bir şekilde yapacağız. Salgınla mücadelemize devam edelim” şeklinde konuştu.

Ertuğrul Sağlam’dan Önemli Açıklamalar

Covid-19 salgını nedeniyle liglere verilen aralarda teknik direktörlerden mesajlar gelmeye devam ediyor. Taraftarlara farklı mecralardan seslenen teknik direktörler, takımlar ve liglerin geleceği hakkındaki düşüncelerini açıklıyor. Taraftarlara seslenen teknik direktörlerden biri de Samsunspor’un teknik direktörü olan Ertuğrul Sağlam oldu.

Sosyal medya hesabından yayınladığı videolu mesajlarla taraftara seslenen Samsunspor teknik direktörü Ertuğrul Sağlam, virüs salgını nedeniyle uzak kaldığı taraftarlarını özlediklerini belirtti. Liglerin tekrar başlamasından sonra başarı için elinden geleni yapacaklarını söyleyen tecrübeli teknik direktör, şampiyonluk yolunda emin adım yürüyeceklerini belirtti.