Yılport Samsunspor

Yılport Samsunspor 10 Bin Erzak Paketi İçin Çağrılarına Devam Ediyor

Yeni tip koronavirüs salgını, tüm dünyayı bu kadar olumsuz etkilemeye devam ederken, Türkiye’yi de ciddi oranda sarsmış durumda. Alınan tedbirler arasında ise liglerin süresiz iptalinin yanı sıra, takımların toplu antrenmanlarının yapılmamasında da etkili oldu.

Tüm spor kulüpleri, oyuncularına antrenörler ile bireysel programları verirken, sporcular da bu dönemde evlerinde kendi imkanları ile idmanları yaparak formlarını korumaya çabalıyorlar. Fakat bu süreçte spor kulüplerinin diğer bir görevi ise, çok fazla sayıda kişiye hitap ettikleri için, sık sık destekte ve çağrıda bulunmak oluyor.

Birlikte Başaracağız

Öte yandan tüm dünyada yaşanan ekonomik krizin de, salgın sebebiyle kapatılan dükkanların ve 65 yaş üstündeki kişilerin dışarı çıkamaması nedeniyle, Türkiye’de de farklı bir boyutu yaşanıyor. TFF 2. Lig Beyaz Grup ekiplerinden olan Yılport Samsunspor da, bu dönemde destek olmak amaçlı yardım kampanyası düzenliyor.

Resmi Twitter hesabı üzerinden paylaşım yapan Yılport Samsunspor, yapmış olduğu yardım kampanyasına destek olunması için el ele vererek zorlukların birlikte yenileceğini belirterek, paylaşımında Samsun’u harekete geçirmeye çabalıyor.

Toplamda 10 bin erzak paketini 65 yaş üstü kişilere ve ihtiyaç sahibi olanlara ulaştırmak için başlatılan kampanyaya katılması için de kırmızı beyazlı taraftarı çağırıyor.