Mustafa Aztopal

Yılport Samsunspor Kulübü Genel Menajerinden Açıklama Geldi

Yılport Samsunspor Kulübü’nün Genel Menajeri Mustafa Aztopal, Türkiye Futbol Federasyonu’nun yapmış olduğu açıklamanın ardından harekete geçildiğini bildirdi.

 

Yılport Samsunspor Kulübü Genel Menajeri Mustafa Aztopal, Türkiye Futbol Federasyonu’ndan yapılan açıklamanın ardından planların tekrardan gözden geçirileceğini bildirdi. Yeni tip koronavirüs salgını sebebiyle tüm ligler süresiz olarak tedbir amaçlı olarak askıya alınmıştı. Konuya ilişkin TFF’nin yapacağı açıklama ise büyük bir merakla bekleniyordu.

Federasyondan yapılan açıklamada ise, liglerin en erken Haziran başında başlayabileceği açıklaması geldi ve önceliğin de bu bakımdan sezonun tamamlanması yönünde olacağı belirtildi.

İçe Dönerek Küçük Çalışmalara Devam Edeceğiz

Yapılan açıklamanın ardından ise Yılport Samsunspor Genel Menajeri Mustafa Aztopal da tüm planların tekrardan gözden geçirileceğini bildirdi.

TFF tarafından yapılan açıklamada değişecek duruma göre 10 farklı planın bulunduğu belirtilmişti. Aztopal ise, alınan planlar bilinmediği için kendilerinin bu kadar plan yapamadıklarını söyleyerek, federasyonun açıklamalarına göre konum aldıklarını belirtti ve en erken Mayıs başında toplanabileceklerini de söyleyerek, bu karara da teknik heyetin varabileceğini ekledi.

Hiçbir şeyin net olmadığını söyleyen Aztopal, liglerin en erken olarak Haziran’da başlayabileceğinin söylendiğini hatırlatarak, bunun Temmuz ve Ağustos aylarında da olabileceğini söyleyerek, bekleyeceklerini ve içe dönüp küçük çalışmaları gerçekleştireceklerini ifade etti.