Samsunspor

Yılport Samsunspor Bir Antrenmanını Daha Erteleme Kararı Aldı

Yeni tip koronavirüs salgını, spor kulüplerini de olumsuz etkilemeye devam ediyor. Vaka sayısının artışının sonrasında tüm liglerin Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından süresiz olarak ertelenmesinin sonrasında, kulüpler de oyuncularını bir süreliğine izne çıkma kararı almıştı.

Şampiyonluğunu ilan etmesine ise az bir zaman kala olan TFF 2. Lig Beyaz Grup ekibi Yılport Samsunspor ise, bu süreçten olumsuz etkilenen ekipler arasındaki yerini aldı. Art arda rekor kıran ve başarısıyla spor gündemine bomba gibi düşen Karadeniz ekibi, yeni tip koronavirüs salgını sebebiyle antrenmanlarını da bir bir erteleme kararı aldı.

TFF Toplantısı Sonrası Program Belirlenmiş Olacak

Koronavirüs salgınına yönelik tedbir gereğince, antrenmanların yapılmaması sürecine ise, art arda iptal kararları gelmeye başladı. Yılport Samsunspor ekibi de, bu süreçte antrenmanlarını art arda iptal eden kulüplerden biri oldu.

Normal şartlarda 30 Mart günü yani yarın toplanması planlanan kırmızı beyazlı ekibin topluluk tarihi, ileri bir tarih olan 2 Nisan gününe ertelendi. Karadeniz kulübü, Türk Futbol Federasyonu’nun 2 Nisan’da yapacağı toplantının ardından programını belirleyeceğini duyurdu. Bu tarihe kadar ise takımın, kendilerine verilen bireysel programları uygulayarak formda kalmaya çabalayacaklarını ve TFF’nin almış olduğu karara göre de yeni programın belirleneceği belirtildi.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.