Yılport Samsunspor

Yılport Samsunspor Kulübü Açılış Maçından Golsüz Döndü

TFF 1. Lig’de mücadele eden Yılport Samsunspor Kulübü, açılış maçında Altay ekibi ile kozlarını paylaştı. İki takım için de zorlu bir başlangıç maçı olan müsabaka 0-0 golsüz eşitlikle sona erdi.

TFF 1. Lig’de 2020-2021 sezonunun başlangıç maçında Yılport Samsunspor Kulübü ilk maçını Altay ekibi ile gerçekleştirdi. 0-0 golsüz eşitlikle sona eren oyunda ne kazanan ne de kaybeden oldu.

Bornova Aziz Kocaoğlu Stadyumu’nda gerçekleşen mücadelede, yönetimde Onur Özütoprak, Mehmet Şahan Yılmaz ve Mehmet Yıldırım görev aldı. Kırmızı beyazlı takımın 1’inci Lig’deki mücadelesinde oyun ise iki arasında çekişmeli geçse de golle sonuçlanmadı.

Deplasmandan 3 puan alarak dönmeyi hedefleyen Ertuğrul Sağlam ve öğrencileri, gol atamamış olsa da gol yememekte de ısrarcı davrandı.

Maç Kadroları

Altay ekibinin ilk 11 kadrosunda Burak Öğür, Tolga Ünlü, İbrahim Öztürk, Lokman Gör, Özgür Özkaya, Kappel, Scuk, Thiam, Putsila, Ziya Alkurt Paixao yer aldı.

Deplasmana giden Samsunspor ise sahaya Nurullah Aslan, Caner Arıcı, Boli, Yalçın Kılınç, Kerem Can Akyüz, Burak Çalık, Plumain, Gökhan Alsan, Muhsin Yıldırım, Savicevic, Ahmethan Köse ile çıktı.

Güncel Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.