Yüksel Yıldırım

Yılport Samsunspor Kulübü Başkanı Yüksel Yıldırım Yardım Kampanyasını Anlattı

Yılport Samsunspor Kulübü Başkanı Yüksel Yıldırım, yardım kampanyasına ilişkin merak edilen detayları paylaştı. Önceki günlerde kişisel sosyal medya hesabı üzerinden Samsun’daki ihtiyaç sahibi ailelere yardım yapılacağını ifade etmişti. Kulüp Başkanı, yapılacak yardıma ilişkin detayları da paylaştı.

Çin’in Wuhan kentinde başlayan ve kısa sürede tüm dünyaya yayılarak küresel bir salgın haline gelen yeni tip koronavirüs salgını, Türkiye’yi de derinden etkiledi. Bu süreçte olumsuz etkilenenlerden biri olan Türkiye, bu dönemde ise el ele vererek birlik çağrısı gerçekleştirdi. Süreci beraber ve el ele atlatmak için de spor kulüpleri ve daha pek çok kurum da dönemi destekle atlatmak için çeşitli girişimlere girdi ve ihtiyaç sahiplerine ulaşmaya çabalamak için kampanyalar düzenledi.

Hedef 10 Bin Ramazan Paketi

Önceki günlerde sosyal medya hesabı üzerinden Samsun’daki ihtiyaç sahibi ailelere yardım yapılacağını bildiren Yılport Samsunspor A.Ş. Başkanı Yüksel Yıldırım, duruma ilişkin detaylara yer veren bir açıklama yaptı. Yıldırım, Samsun’a seslenerek, cesur yürek ve tek yürek olunması gerektiğini söyledi, el ele gönül gönüle vererek de muhtaç aileler adına erzak destek kampanyasının 1 Nisan itibariyle başlatılacağını belirtti. Hedefin 10 bin Ramazan paketini tüm ihtiyaç sahiplerine paylaştırılacağını da belirten Kulüp Başkanı, valilik ve kaymakamlık vefa gruplarına hedefin ulaştırılmasını istendiğini de vurguladı.