Rüştü Reçber

Yılport Samsunspor Rüştü Reçber İçin Destek Mesajı Gönderdi

Yeni tip koronavirüs salgını, tüm dünyada etkisini göstererek küresel bir boyuta ulaştı. Bu süreçten en fazla İtalya, İspanya ve Amerika Birleşik Devletleri etkilendi. Türkiye’de ise vaka sayıları her geçen gün artmaya ve ölümler de yükselmeye devam ediyor.

Koronavirüs salgını sürecinde, spor kulüplerinde de çok fazla temas ve yurt dışı müsabakaları sebebiyle spor kulüpleri de durumdan olumsuz etkilendi.

Galatasaray Spor Kulübü 2. Başkanı Abdurrahim Albayrak, Futbol A Takım Teknik Direktörü Fatih Terim, Başkan Yardımcısı Yusuf Günay ve Yönetim Kurulu Üyesi Mahmut Recevik de koronavirüse yakalanan isimler arasında yer aldı.

Öte yandan tespitler, Fenerbahçe Spor Kulübü tarafında da geldi. Sarı lacivertli kulüpte Fenerbahçe Beko ekibinde 4 kişide ve futbolda da 1 oyuncu ve idari çalışanda yine Kovid-19 testi pozitif çıktı.

Geçmiş Olsun Rüştü Reçber

Medipol Başakşehir ve Hes Kablo Kayserispor ekiplerinin de sonrasında, bir haber de Rüştü Reçber’den geldi. Yılport Samsunspor Kulübü de, Kovid-19 testi pozitif çıkan eski milli kaleci için geçmiş olsun dileklerini sosyal medya hesabı üzerinden paylaştı.

Twitter üzerinden Rüştü Reçber için geçmiş olsun dileklerinde bulunan Yılport Samsunspor Kulübü, en kısa zamanda güzel haberler almak adına da temennide bulunarak, sporcuya destek adına mesaj göndererek örnek bir davranış sergiledi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.