Yılport Samsunspor

Yılport Samsunspor Kulübü Menajerinden Açıklama Geldi

TFF 1. Lig’de mücadele eden Yılport Samsunspor Kulübü Genel Menajer Mustafa Aztopal Ümraniyespor maçına ilişkin açıklama yaptı. İç sahada alınan 3-0’lık galibiyet sonrası konuşan Aztopal, alınan galibiyetin sevindirici olduğunu belirtti.

Ligin ikinci hafta mücadelesinde Yılport Samsunspor ve Ümraniyespor ekibi ile olan müsabakada güzel bir futbol sergilediklerini ve kazandıklarını ifade ederek, takımın biraz daha zamana ihtiyacı olduğuna da dikkat çekti.

Maç Değerlendirmesi

Kendi sahalarında oynadıkları ilk maçta 3 puan almanın önemli olduğunu belirten Mustafa Aztopal, kadroya da yeni oyuncuların geldiğini belirtti. Ayrıca 6 aya yakın bir süredir de resmi maç oynamamış olduklarını hatırlattı.

Yeni transferlerle eski oyuncuların sadece 2 maça beraber çıkma fırsatı bulduklarını söyleyerek, futbolcuların birbirini tanıması için de biraz daha zaman gerektiğine vurgu yaptı.

Söz konusu süreçte alınan galibiyetlerin öneminin de iki kat arttığını belirten menajer, iç saha müsabakalarının da güzel bir başlangıç olduğunu ifade etti.

Portekizli sporcu Tomane’nin de 3 gün takımla antrenmana katıldıktan sonra resmi maça çıktığını da söyledi. Ve oyuncunun takım arkadaşlarına alışması adına da birkaç hafta daha ihtiyaç olduğunu vurguladı. Golle sezona başlamasının da çok sevindirdiğine dikkat çekti.

Güncel Yazılar


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir