Samsunspor

Yılport Samsunspor Kulübü’den Hatıra Kombine Açıklaması

TFF 1. Lig’de mücadele eden Yılport Samsunspor Kulübü Başkanı Yüksek Yıldırım taraftarına hatıra bilet çağrısında bulundu.

TFF 1. Lig’de mücadele eden Yılport Samsunspor Kulübü Başkanı, hatıra kombine bilet ile ilgili kırmızı beyazlı taraftara çağrıda bulundu.

Kulüp tarafından yapılan açıklamada hatıra kombinelerinin 22 Eylül Salı günü satışa çıkarılacağı belirtilirken, alınacak hatıra kombinelerinin de tribünlerde buluşulacak güne kadar birer anı ve fedakarlığın simgesi olarak ifade edildi. Ve federasyonun izin vermesi durumunda da mabede giriş kartı olacağı bilgisi eklendi.

Salı gününün ardından Nuri Asan Store55 mağazasından veya Store55.com.tr adresinden ön satışa çıkacak olan hatıra kombinelerinin kayıt olma ve satın alma sıralamasına göre de taraftarlara gönderileceği ifade edildi.

Öte yandan yapılan açıklamada Hatıra Kombinesi alan tüm taraftarların fotoğraflı kartonetlerinin tribünde de yerlerini alacağı ifade edildi.

Başkandan Destek Çağrısı

Hatıra Kombine fiyatlarında ise Vip 1750 TL, Batı 600 TL, Doğu 255 TL, Kuzey 130 TL, Güney 130 TL olarak açıklandı.

Kulübün Başkanı Yüksel Yıldırım da taraftara hatıra kombine alarak Samsunspor’u yalnız bırakmama adına çağrıda bulundu. Ve 55. Yıl hatıra kombineleri alarak Samsunspor’u yalnız bırakmama talebinde bulundu.

Güncel Yazılar