Yüksel Yıldırım

Yüksel Yıldırım Transfer Sürecine İlişkin Konuştu

TFF 1. Lig’de mücadele etmeye hazırlanan Yılport Samsunspor Kulübü Başkanı Yüksel Yıldırım önemli açıklamalarda bulundu. Yapmış olduğu açıklamada 6 yabancı oyuncu transfer edeceklerini belirten yönetici, hedefin de Süper Lig olduğunun altını özellikle çizdi.

TFF 1. Lig’de mücadele edecek olan Yılport Samsunspor Kulübü Başkanı Yüksel Yıldırım, gelecek sezonun transfer hazırlıklarına ilişkin konuştu. Yapmış olduğu açıklamada 6 yabancı ismin transfer olacağını ifade eden yönetici, hedefe ilişkin de açıklama yaptı.

Kırmızı beyazlı kulübün Süper Lig’e çıkmasının ardından, Avrupa’dan da pilot takım alınacağı bilgisini de paylaştı.

Gelecek planlarına ilişkin önemli bilgileri paylaşan Yüksel Yıldırım, gurbetçi futbolculardan altyapıya kadar da bilgi verdi.

5 Yabancı 2 Yerli

Bu sezonda 6 yabancı hakkının tamamını kullanmak istediklerinin altını çizdi. Samsunspor Başkanı, önceliğin ise ikinci kamp dönemi bitmeden takıma 5 yabancı 2 de yerli transferi yapmak olduğunu belirtti.

Yabancı hakkının 1 santrafor, 2 kanat, 1 orta saha ve 1 de stoperden kullanacaklarının da detayını da paylaştı. Yönetici, takıma bir sol bek bir de orta saha yerli orta saha oyuncusu alacaklarını söyledi.

Sonrasında ise 6’ıncı yabancı haklarını kullanma konusunda, acele etmeyeceklerini de vurguladı. Bu durumun bir fırsat transferi olacağını da belirterek, önem bir ismi takıma dahil etmenin de mesajlarını verdi.

Güncel Yazılar