Yılport Samsunspor

Yılport Samsunspor Kulübü’nden Sağlık Çalışanlarına Forma Hediyesi

Yılport Samsunspor Kulüp Müdürü Soner Soykan önderliğinde Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesi ve Gazi Devlet Hastanesi’ne ziyaret gerçekleşti. Sağlık çalışanlarına yönelik düzenlenen ziyarette Samsunspor forması hediye edildi.

Yeni tip koronavirüs salgını sürecinde, tüm sağlık çalışanları gecesini gündüzüne katarak çalışmalarını sürdürdü. Bu süreçten en fazla etkilenenler, sağlık kuruluşlarında çalışanlar oldu. Yılport Samsunspor da bu dönemde büyük anlamda fedakarlık gösteren sağlıkçılara bir ziyaret gerçekleştirerek, Samsunspor formasını hediye etti.

Ziyaret Sağlık Bilimleri Üniversitesi Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesi ile Gazi Devlet Hastanesi’ne yönelik oldu. Katılım gösterenler arasında ise kulüp müdürü Soner Soykan, Samsunspor Kulübü Derneği Eğitim, Altyapı ve Sportif Faaliyetler Sorumlusu Engin Zorlu yer aldı. Ayrıca ziyarette bulunan diğer isim de Yönetim Kurulu Üyesi Serkan Albayrak oldu.

Her Koşulda Sağlıkçıların Yanında Olduklarını Gösterdiler

Sağlık çalışanlarına, göstermiş oldukları fedakarlık sebebiyle ise teşekkür edildi ve Samsunspor forması hediye edildi. Ziyaret ise ilk olarak Gazi Devlet Hastanesi’ne gerçekleşti. Bu davranışları ile örnek olan TFF 2. Lig Beyaz Grup ekiplerinden Yılport Samsunspor, her koşulda sağlık çalışanlarının yanında olduğunu da böylece göstermiş oldu.

Ciddi anlamda morale ihtiyaç duyulan dönemde, şehrin takımının forması ise, sağlıkçılar için moral kaynağı oldu.