Yılport Samsunspor

Yılport Samsunspor Kulübü’nden Sezonun İlk Golü Paylaşımı

Yeni tip koronavirüs salgını, spor dünyasını da son derece olumsuz etkiledi. Tüm dünyada spor organizasyonlarının ertelenmesine neden olan Kovid-19, liglerin de süresiz olarak askıya alınmasına neden oldu.

Spor kulüpleri ve sporcular, bu süreçte bilinmezlik ile karşı karşıya gelseler de, oyuncular formlarını korumak adına çalışmalarını bireysel anlamda devam ettiriyorlar. Antrenörler tarafından hazırlanan programlara günü gününe uyum sağlayan sporcular, maç olmadığı sürece form korumanın da eksik olacağını ise sık sık dile getiriyorlar.

UEFA’nın konuya ilişkin alacağı karar beklenmeye devam etse de, spor kulüpleri bir yandan yeni sezonun hazırlıklarını da sürdürüyor. Fakat futbolu ve tuttuğu takımı özleyen taraftarlar için de özel olarak arşivler karıştırılarak, çeşitli etkinlikler hazırlanıyor.

Stattaki İlk Gol İlk Anons

TFF 2. Lig Beyaz Grup ekiplerinde lider konumunda yer alan Yılport Samsunspor Kulübü de, bu süreçte sosyal medya üzerinden taraftarını çeşitli yollarla destekliyor. Kırmızı beyazlı taraftara, özlenen günleri hatırlatan kulüp, böylelikle moral vermeyi de kendisine amaç ediniyor.

Yılport Samsunspor Kulübü tarafından resmi Twitter hesabı üzerinden yapılan paylaşımlardan en sonuncusu ise bir takımın yükseliş sezonuna ilişkin geldi.

Yükseliş sezonuna damga vuran gollerde stattaki sezonun ilk golünü ve anonsunu paylaşan kulüp, taraftarına da sezon başını hatırlattı.