Yılport Samsunspor

Yılport Samsunspor’dan Taraftarına Bol Anılı Destek Soruları

Yeni tip koronavirüs salgını sebebiyle tüm ligler süresiz olarak askıya alındı. Bu süreçte oyuncular antrenmanlarına evlerinde bireysel olarak devam ediyor. Antrenörlerin hazırladığı programlarla evlerinde formlarını korumaya çabalayan sporcular, taraftar tarafından da merak ediliyor.

Bu süreçte antrenmanlar toplu olarak yapılamadığı için, sporcular bireysel antrenmanlarının videolarını çekiyorlar. Bu videolar ise spor kulüplerinin sosyal medya hesapları üzerinden paylaşılıyor.

Sosyal medyayı bu dönemde etkin kullanan kulüplerden biri de, TFF 2. Lig Beyaz Grup ekibi olan Yılport Samsunspor. Fakat kırmızı beyazlı kulüp, bu süreçte oyuncuların antrenmanlarının yanı sıra, antrenörlerin çağrılarına da sık sık hesabında yer veriyor. Öte yandan yine sosyal medya aracılığıyla, çeşitli anıları paylaşarak, Samsun taraftarına da moral vermeye çabalıyor.

Eski 19 Mayıs Stadı’nın Unutulmaz Maçı Hangisi

Yılport Samsunspor Kulübü, resmi Twitter üzerinden yapmış olduğu paylaşımlarında, sıkça eski anılara yer veriyor. Karadeniz kulübü bu kez de eski 19 Mayıs Stadı’nda unutulamayan maçı taraftarına sordu.

Koronavirüs salgını sebebiyle vaktinin çoğunu ya da tamamını evinde geçirmek zorunda kalan taraftara morali de böylece vermiş oldu. Futbolun da çok özlendiği günlerde, kırmızı beyazlı taraftarlar soruya cevap yağmurunda bulundu. Kulüp ise paylaşımında #BirlikteYükseleceğiz etiketine yer verdi.