Yüksel Yıldırım

Yılport Samsunspor Kulüp Başkanı’ndan Açıklama Geldi

Yılport Samsunspor Kulüp Başkanı Yüksel Yıldırım, gündeme ilişkin yazılı bir açıklama yaptı. Açıklamasında destek amaçlı başlatılan kampanyaya ilişkin de konuşarak zor günlerin yaralarının da beraber sarılmasına dikkat çekti.

Yılport Samsunspor Kulüp Başkanı Yüksel Yıldırım, yeni tip koronavirüs salgınına ilişkin başlatılan kampanyaya ilişkin açıklama yaptı. Birlik ve beraberlik ile zor günlerin aşılacağını ifade eden Yıldırım, kırmızı beyazlı kulübün destek kampanyasından da yapmış olduğu yazılı açıklamada bahsetti.

Kulüp Başkanı, Vefa Sosyal Destek Grupları’na ilişkin destek amacıyla kampanya başlattıklarını belirterek, Samsun’a seslendi. 10 bin adet erzak paketini, 65 yaş üstü ile ihtiyaç sahibi kişilere ulaştırmak amacıyla başlatılan kampanyaya cesur yürek ve tek yürek olunması gerektiğine de dikkat çeken Yıldırım, el ele ve gönül gönüle olunduğunda bu sürecin atlatılacağına da dikkat çekti.

Samsunspor Kulübü Derneği Adına

Kampanya süresince tüm erzak bağışlarının, Samsun Valiliği ve kaymakamlıklar bünyesinde ve İçişleri Bakanlığı genelgesi ile oluşturulmuş olan Vefa Sosyal Destek Grupları’nın koordinesi içerisinde ihtiyaç sahibi kişilere ulaştırılacağı da belirtildi.

Hayırsever kişilerin nakdi yardımları için de Ziraat Bankası Samsun Şubesi’ne Samsunspor Kulübü Derneği adına ücretlerin yatırılabileceğini de belirterek IBAN numarasını halkı ile paylaştı.