Yüksel Yıldırım

Yüksel Yıldırım Tüm Samsun’u Destek Paketi İçin Yardıma Çağırdı

TFF 1. Lig ekiplerinden Yılport Samsunspor Kulüp Başkanı Yüksel Yıldırım, gündeme ilişkin önemli açıklamalarda bulundu. Başkan, yeni tip koronavirüs salgını nedeniyle, zor günlerin yaşanmakta olduğu Türkiye’de, bu sürecin el ele verilecek beraber aşılacağını belirtti.

TFF 1. Lig ekiplerinden olan lider Yılport Samsunspor ekibinin Kulüp Başkanı Yüksel Yıldırım, gündeme ilişkin önemli açıklamalar yaptı. Küresel bir salgın olan ve Dünya Sağlık Örgütü tarafından da pandemi olarak ilan edilen koronavirüsle olan mücadelede, ülkenin zor günler yaşadığını ve bu dönemi de el ele vererek aşacaklarını söyleyen Yıldırım, sosyal medya hesabı üzerinden de Samsun halkına seslendi.

10 Bin Erzak Paketi

Yılport Samsunpor Yönetim Kurulu ve Samsunspor Dernek Başkanı Yüksek Yıldırım, sosyal medya hesabı üzerinden Samsun halkına seslenerek, ihtiyaç sahibi olan kişilere Erzak Paketi için çağrıda bulundu.

Yapmış olduğu paylaşımda, el ele vererek zorlukları beraber yeneceklerini ifade eden Yüksel Yıldırım, Samsun’a seslenerek, 10 bin adet Erzak Paketi’ni, 65 yaş üstünde olan ve ihtiyaç sahibi kişilere birlikte ulaştırmak adına kampanyaya katılmalarını ve içerisinde bulunan durumdan da zor günlerde yaraları beraber sararak çıkılacağını söyleyerek, tüm şehrin kampanyada destek olması adına önemli bir çağrıda bulundu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.