Samsunspor

Yılport Samsunspor’dan Transfer Açıklaması

TFF 2. Lig Beyaz Grup’ta lider konumda yer alan Yılport Samsunspor Kulübü Başkanı Yüksel Yıldırım, sosyal medya hesabından önemli bir açıklamaya imza attı. Transfer çalışmalarına ilişkin bilgi veren kırmızı beyazlı yönetici, yapmış olduğu açıklama ile Karadeniz ekibinin taraftarını da mutlu etti.

Koronavirüs salgını sonrasında liglerin tekrar başlama kararının ardından, Yılport Samsunspor ekibi de planlarını yapmaya başladı. Bir yandan antrenman programları hazırlayan kulüp, bir yandan ise gelecek sezonun hazırlıklarına yoğunlaştı.

Şampiyon olmaya çok yakın olan ve en yakın rakibine dahi 10 puan fark atmayı başaran Samsun temsilcisi, gelecek sezonda TFF 1. Lig’de mücadele etmeye ise çok yakın.

Kırmızı beyazlı kulübün başkanı Yüksel Yıldırım ise, kulübün transfer çalışmalarına ilişkin sosyal medya üzerinden açıklama yaptı.

Efsane Samsunspor Geliyor

Transfer çalışmalarının kırmızı beyazlı kulüpte 1 Nisan itibariyle başladığını açıklamasında ifade eden yönetici, efsane Samsunspor’un geleceğini bildirdi.

Yapmış olduğu açıklamada transfer komitesi olarak kulübün çok güzel ve genç bir takım kurduğunu ifade etti. Yalnızca TFF 1. Lig’de şampiyon olmak için değil aynı zamanda Süper Lig’de de iddialı olmak için hazırlandıklarının da altını çizdi.

1 Nisan’dan beri mükemmel bir kadro mühendisliği yapıldığını belirten Yıldırım, efsane Samsunspor ekibinin geri geldiğini de müjdeledi.

Güncel Yazılar