Nurullah Aslan

Yüksel Yıldırım Nurullah Aslan Transferine İlişkin Açıklama Yaptı

TFF 2. Lig Beyaz Grup’un lider ekibi Yılport Samsunspor Kulüp Başkanı Yüksel Yıldırım, Nurullah Aslan transferine ilişkin konuştu.

 

TFF 2. Lig Beyaz Grup’ta lider olarak yer alan ve sezondaki üstün başarısı ile rekor üstüne rekor kıran Yılport Samsunspor, Süper Lig’e uzanacak. Kırmızı beyazlı kulübün Başkanı Yüksel Yıldırım, başarılı oyuncusu Nurullah Aslan ile ilgili transfer iddiasına açıklık getirdi.

 

Başarılı sporcunun Süper Lig ekibi Beşiktaş’a transfer edilmesi için Kara Kartal kulübünün Başkanı Ahmet Nur Çebi’nin bizzat telefon ettiğini ifade etti. Nurullah’ın siyah beyazlı takıma istendiğini belirten Yıldırım, konuya d böylelikle açıklık getirmiş oldu.

Lider Yılport Samsunspor ekibinde forma giyen 22 yaşındaki file bekçisi Nurullah Aslan ile ilgili iddialar böylelikle doğrulanmış oldu. Başarılı oyuncunun Beşiktaş ekibine transfer olacağına ilişkin ise çok sayıda haber yazıldı.

Veremeyeceklerini Söyledi

 

Yüksel Yıldırım, Beşiktaş Kulübü Başkanı Ahmet Nur Çebi ile telefonda bizzat görüşme olduğunu belirterek, teklif aldıklarını duyurdu. Başkanın, çok iyi bir kaleciye sahip olduklarını ve onu kendilerine verme teklifini bildiren Yıldırım, veremeyeceklerini ifade ettiğini belirtti.

 

Süper Lig’e çıkmak için çırpındıklarını telefondaki konuşmasına belirttiğine dikkat çeken Samsunspor Başkanı, kaleciye ihtiyaç olduğunu söylediğini de ekledi.

 

 

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.