Yılport Samsunspor

Yılport Samsunspor Kulübü 55’inci Yılını Kutladı

TFF 2. Lig’de şampiyonluk için mücadele veren Yılport Samsunspor Kulübü kuruluşunun 55’inci yılını kutladı. Kırmızı beyazlı kulübün yıl dönümü kutlaması son derece coşkulu olarak yaşandı.

2019-2020 sezonundaki üstün performansı ile Türk futboluna adını yazdıran Yılport Samsunspor Kulübü 55’inci yıl dönümünü kutladı. Kuruluşunun yıl dönümü nedeniyle Atatürk Anıtı’nda tören düzenlendi.

Kırmızı beyazlı kulübün kuruluş kutlamasının törenine katılanlar arasında Samsunsporlu yöneticiler, futbolcular, kamu kurum ve kuruluşlarının temsilcileri de yer aldı.

Öte yandan Samsunspor Kulübü’nün önceki başkanlarından biri olan Hakkı Tomaç da yine törene katılanlardan biri oldu.

Kutlamaya ilişkin konuşan Hakkı Tomaç, bugün Samsunspor’un doğum günü olduğuna dikkat çekti. Ve gerçekten Samsunsporlu olmanın da ayrı bir özellik olduğuna vurgu yaptı.

Samsunspor Kulübü Genel Menajeri Mustafa Aztopal, Kulüp Müdürü Soner Soykan ve Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam da katılımcılar arasında yer aldı.

Büyük bir coşkuyla kutlanan Samsunspor’un 55’inci yıl dönümünün sonrasında diğer bir sevincin de şampiyonluk olması için hayaller kuruldu.

Sonraki Kutlama Şampiyonluk Olabilir

 

Türkiye Futbol Federasyonu tarafından belirlenen tarihe göre 18 Temmuz günü başlayacak olan lig mücadelelerinin ise hazırlıkları tüm hızıyla devam ediyor.

En yakın rakibi Manisa FK ekibine karşı dahi 10 puan üstün olan Samsunspor ekibi, bu sene şampiyonluğu yaşamış üst lige geçişin planlarını yapmayı da sürdürüyor.

Güncel Yazılar